Yeni Bir Bulgar Paketi Yakında Thor 6 Uydusunda Yayına Başlıyor

ADRESS34

New member
Katılım
28 Nis 2009
Mesajlar
2,222
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
58


Bulgar Neterra şirketi, "the W1" adında bir dijital platform kuruyor. the W1, Telenor ile yapılan anlaşmaya göre Thor 6 uydusundaki 2 TP üzerinden yayın yapacak ve 60'ın üzerinde yerel ve yabancı kanalı barındıracak. Yayınların önümüzdeki birkaç ay içerisinde başlaması bekleniyor.

PRAGUE İŞ KAHVALTI - Telenor Uydu Yayını (TSBc) yeni bir beyaz-etiket, Bulgaristan'da "W1" adlı paylaşılan DTH platformu başlatmak için Neterra ile uydu iletim anlaşması imzaladı.

1996 yılında 17 yıl önce kurulan bir Bulgar telekom olduğunu Neterra, 1 derece Batı bulunan TSBc Thor 6 uydular, iki transponder sözleşmeli ve diğer operatörler bir prim ödemeli TV platformu sunmayı planlamaktadır.
Bu ilk operatörler üzerinde 60 Bulgar pazarında en popüler yerli ve yabancı kanalları taşıyan, önümüzdeki birkaç ay içinde başlatmak için bekliyor. Süreç içerisinde, teklif, yerel ve uluslararası HD hizmetlerini de içerecek şekilde genişletilecektir.

Yeni platformu hakkındaki yorumlarında Lars Janois, TSBc ticari müdürü, şöyle dedi: "1 derece Batı artık ODA ülkelerinde iyi tanınan yayın konumu ve Avrupa'da 17 milyondan fazla haneye ulaşıyor. Biz bir daha da canlanacağını take-up bu bölgede ödemeli TV hizmetleri ve biz hoş geldiniz ve Bulgar pazarı için DTH teklifim gelişmekte Neterra birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz. "Görüyorsanız

Neven Dilkov, Neterra CEO'su, ekledi: "Neterra Bulgaristan'da yayıncılık hizmetleri sunan ve destekleyici uzmanlık fazla 17 yıl vardır. Yeni Bulgar DTH hizmet üstün bir TV deneyimi sunacak olan, üstün kaliteli bir kanal buketi sunacak. "

Bulgar DTH pazarında şu anda kapalı olan, ITV Partner adlı üçüncü hizmet ile, platformlar Vivacom TV ve Bulsatcom tarafından sunulmaktadır.

http://www.broadbandtvnews.com/2013/...or-bulgaria-2/
 
Üst