Tivibu için internet aboneliği gerekmiyor

ADRESS34

New member
İnternet üzerinden veri akışıyla yayın yapan Tivibu, artık hizmetini internet aboneliğini zorunlu tutmadan verecek. Mobil, ev ve bilgisayar gibi kullanım seçenekleri bulunan Tivibu, geniş bant üzerinden IPTV alıcısı ile yayın yapan yeni nesil TV platformudur.

Tivibu’ya abone olup bu farklı deneyimi yaşamanız için internet aboneliği gerekiyordu. İçerisinde birçok kanalın bulunduğu Tivibu’da istediğiniz yayına her an ulaşabilirsiniz. Canlı yayında yayını durdurup geri alabilirsiniz gerektiğinde programı kaydetmeden tekrardan seyredebilirsiniz.
Tüm bu zengin içerikli deneyimi yaşamanız için Tivibu’ya abone olmanız yeterli olacaktır. Tivibu aboneliği içinde artık internet abonesi olma zorunluluğu ortadan kalkmış durumda. Tivibu’nun bu yeni hizmetinin ücretlendirilmesi konusunda bir bilgi bulunmamaktadır.

azi

New member
Tivibu için internet aboneliği gerekmiyor

gentlemen

New member
Tivibu İnternetsiz Olmaz.

Merhabalar!

Bir yanlış anlamayı düzeltmek için bu mesajı yazıyorum.Şöyle ki Tivibu aboneliği daha önce sadece TTNET abonelerini kapsarken, artık TTNET abonesi olmayan (yani internetini superonline vs. firmalardan alan) aboneler de tivibu kullanabilecek..Bilginize...

akreb25

New member
Ben nasil bakarim tivibuya ve lig tv ye bende iptv box var oraya nasil yükleyebilirim?

eskia

New member
Ben nasil bakarim tivibuya ve lig tv ye bende iptv box var oraya nasil yükleyebilirim?