Telegram Hesap Nasıl Açılır?

kinematograf

Super Moderator
Super Moderator
Katılım
29 Şub 2008
Mesajlar
2,985
Tepkime puanı
3
Puanları
38
Konum
İskenderun
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Pinterest
Telegram Hesap açma
Telegramda hesap nasıl açılır? Telegram nasıl kullanılır? Telegram uygulamasını açma ve kullanma konusunda yardıma ihtiyacınız mı var? Telegram whatsapp benzeri bir uygulamadır ve hem sohbet hemde resim,video benzeri dosya gönderip almak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır ve Telegram, Türkçe Telgraf anlamına gelmektedir. Yurtdışında ve dünyada oldukça popüler bir uygulamadır.

Telegram hesap açma işlemi
Telegram uygulamasını kullanabilmek için, bir hesabınız olmalıdır, hesap açma ise ücretsizdir. Telegram uygulamasını Google Play veya app store üzerinden indirin ve uygulamayı açın.

telegram_hesap.png

Telegramı kullanmaya başlamakiçin hesap açma işlemine başlayınız. Start Messaging butonuna dokunun ve Telegramda hesap açma işlemine başlayınız.

telegram_hesap_acma.png
Bu adımda Telegram sizden, kurulu olduğu telefonun GSM numaranızı isteyecektir, alan kodu otomatik olarak gelecektir, bu alana cep telefonu numaranızı giriniz ve doğrulama kodunu bekleyiniz.

telegram-.png

Doğrulama kodu mesaj olarak telefonunuza gönderilecektir ve otomatik olarak Telegram uygulamasına yapıştırılacaktır, bu işlem olmazsa siz mesajdaki kodu buraya yazın ve ilerleyin.

telegram-hesap.png

Doğrulama sonrasında Telegram hesap açma işleminiz bitmiş ve uygulama kullanıma hazır hale gelmiş olacaktır. Telegram uygulamasında hesap açma ve indirme işlemleri için yapmanız gereken işlemler bu kadardır.

telegram-hesap-acma.png
 

Ekli dosyalar

Üst