Sokker Online Manager

Thanatosburak

New member
Katılım
26 Haz 2011
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Sokker Manager..

Sokker Manager: football game - on-line soccer manager with live flash animated matches. :eek:nline football manager, online soccer game, free football game, online club, play football, multiplayer football manager, get club, download fifa free, premier

Kendinizi soyut güzellemelerle tarif edilemez bir teknik direktörlük hissi içinde bulabileceğiniz, bir çok online menajerlik oyununda bulamayacağınız özellikleriyle karşımızda Sokker Manager..

Dediğim gibi , soyut övgü sözleri bu oyunu tanımlamak için çok yapay kalacaktır , bu bağlamda bu güzel menajerlik oyununun diğer online menajerlik oyunlarına göre oynanabilirliğini artıran ve onlardan ayrılan özelliklerini sizlere sunmak isterim.

Öncelikle bu oyunda temel olan özellik, oyun süresinin sınırsız olması. Yani, bugün oyuna başladığınız takdirde, siz bırakmak istemediğiniz sürece oyununuz devam edecektir..Oyuncuların sezondan sezona yaşlanması ise oyunun sınırsızlığıyla, gerçeklikten kopmaması arasında köprü konumu oluşturmuştur.

Takım başvurnunuz onaylandıktan sonra kendi takımınıza sahip olursunuz. Kendinize ait takımınızla her ligde siz dahil toplam 8 takımla mücadele edersiniz. Ve sezon bittikten sonra liginde şampiyon olan takım ya direk olarak üst lige çıkar, ya da bir üst lige çıkabilmek için, play-off maçı yapmaya hak kazanır. Liglerini son 4 sırada bitiren takımlar da, eğer yeterli derecede bir puan almışlarsa alt liglerdeki birincilerle play-off oynayarak, yeterli puana ulaşamamışlarsa da direk bir alt lige düşerek, liglerine veda ederler ve diğer sezon bir alt ligde mücadele etmeya başlarlar.

Oyunun bir diğer önemli özelliği ise, taktik varyasyonlarınızın sınırsız olması. Diğer online menajerlik oyunlarında genellikle sistem ürünü taktiklere sıkışıp kalırsınız..Örneğin, 4-5-1 ; 4-4-2 vs.. Ancak Sokker Manager size 4-4-2'nin çok çeşitli varyasyonlarını, 4-3-3'ün defansif varyasyonunu ya da isterseniz katenacyo taktiğini uygulayarak rakibi sinir etmeniz olasılığıyla beraber, istediğiniz her taktik çeşidini sizin belirlemeniz ortamını sağlar..

Antrenman konusuna gelince.. Oyuncuların oyun içinde 8 ana özelliği mevcuttur. Kondisyon, kalecilik, hız, defans, teknik, oyunkuruculuk, pas ve golcülük. Haftalık antrenman periyodlarıyla futbolcularınızın (özellikle genç olanlarının) bu 8 ana özellikten istediğiniz herhangi birini geliştirme özelliği mevcut. Antrenman konusunda baş antrenörünüz ve yardımcı antrenörleriniz size yardımcı olacaktır. Özellikle baş antrenörünüzün önemi yadsınamaz derecededir.

Oyuncuların her sezon yaşlanması kadronuzu yenilemeniz gerektiğini size gösterir. Kadronuzu yenilemek için de dünya transfer piyasasında dolaşmanız gerekir. Ancak, oyuncu yenileme işleminizi paf takımdan as takıma oyuncu çıkararak da gerçekleştirme şansınız, oyunun oynanabilirlik derecesini bir derece daha artırıyor.

Her pazar lig maçınız, her çarşamba da Türkiye Kupası maçları oynanmaktadır. Türkiye Kupası'ndan elenmişseniz eğer, çarşamba günlerini boş geçirmemek adına dünyanın dört bir yanından takımlarla hazırlık maçları ayarlayabilir, böylece oyuncularınızın form durumunun stabil kalmasını hatta daha da artmasını sağlayabilirsiniz.

Dünya üzerinde 98 ülkeden toplam 70 binin üzerinde kullanıcısı olan bu oyunu Türkiye'den de 5500 kişi oynamaktadır. Ayrıca her sezonun sonunda ulusal 1.ligleri şampiyon olarak bitiren takımlar ve ulusal kupalarını kazanan (örneğin Türkiye Kupası) takımların katıldığı Şampiyonlar Ligi heyecanına ortak olurlar

Aynı zamanda hem A milli, hem de ümit milli takımlarının da Dünya Kupası'na katılabilme yarışları ve sonrasında düzenlenenen dünya kupası heyecanı da cabası..

Neler yapabileceğinizi göstermek istemez miydiniz ?
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
 
Üst