rakim belirleyici / Height da menù

elgeneral

Moderator
Moderator
etkinleştirebilir veya PC'ye bağlanmak zorunda kalmadan altimetre yükseklik doğrudan menüsünde, devre dışı bırakmak sağlamak için (kime teşekkür ben genel olarak) Aldo52 tarafından oluşturuldu.

Dosyayı açmak sonra iki klasör SDKRegistry bulacaksınız ve değişen yükseklik Tommy kök dizinine kopyalanır.
SDKRegistry içinde ek menü TomTom, height.cap ve iki simge heig_off.bmp ve heig_on.bmp vardır.
Yüksekliği Linux height.cap SDKRegistry klasörüne heig_on.cap ilgili heig_off.cap dosyaların içeriğini değiştiren yazılmış iki mikro rutinleri vardır...

Önemli: beri vardı içinde benim hal her ikisi de, ben sadece kendi içerik kopyalanır ve ben kendi SDKRegistry içinde yapıştırılan ve yüksekliği klasör zaten mevcut kök.

ceviridir hata olabilir
Ttn yüksekliği mevcut kök dosya kopyalamak Elimizdeki nihayet bitti.
Şimdi her şey Tamam ise biz simge "etkinleştir" olarak adlandırılacak bir menü veya "Height yükseklik durumuna bağlı olarak devre dışı bırak" olacaktır. Her şeyi yeniden deneyin "Renkli yükseklik etkin durumdan Çıkart" düğmesine gri ve "HEIGHT" yazıt bu fazlası yeniden doğrulamak için. Ve böylece devam eder.
RENKLİ düğme etkin yükseklik demektir.
GRİ düğme yüksekliği Engelli anlamına gelir.

Aldo52 Not: unutmayın birisi değiştirilmiş menüsünü, sonra da kullanmak TomTom.mnu kullanıyorsa, bir satır eklemek için
MENUITEM |TASK_SDKx |

Simgesine dokunarak "devre dışı bırak" veya "HEIGHT yükseklik etkinleştir" aygıtı yeniden başlayacaktır ve, yeniden doğmuş sonra altimetre ve simgesini durumlarını değişti. Ben altimetre, v. 8 navcore 8,562 yüklü benim sürümü ile test çalıştırmak Eğer, mükemmel sonuçlar ile: ilk atış... Şimdi bu program kesinlikle bazı sorunlar ortaya kullanarak diğer araçları yüklü... giderse bilmiyorum çalışan tüm clearflash ki, onun operasyon sırasında çalışmayan ttn yükseklik neden dosya yeniden yazar (sadece dosyalarınızı yedekleme ve à yerinde kurtarma)... bu olasılığa hem Yükseklik diğer sürümleri test edilebilir... ve kimse ödünç almak istiyorsa test edilir...

Height_menu.rar