Piramit SEO ve Tekniği Nedir Nasıl Yapılır ?

Romanenko

Super Moderator
Super Moderator
Katılım
14 May 2009
Mesajlar
10,990
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Yaş
42
Web sitesi
www.turkdigital.gen.trPiramit SEO ve Tekniği Nedir Nasıl Yapılır ?

Piramit SEO son güncellemeden sonra kullanılması gereken en önemli SEO tekniklerinden biri diyebilirm.
Bir piramit şekli düşünün en üstte ana konunun olduğunu varsayalım. Yani piramitin en tepesinde olan bölüm. Alt bölümlerinde ise SEO nasıl yapılır, SEO teknikleri nelerdir, İç SEO nedir Dış SEO nedir, Sayfa hızı optimizasyonları nasıl yapılır, Arama motoru optimizasyonu nasıl yapılır.

Piramit SEO tamamen ters mantık işliyor. İlk önce arama motoru optimizasyonu nedir diye bir konu yazıyoruz. Ardından sayfa hız optimizasyonları nasıl diye bir konu yazıyoruz. Resim optimizasyonları nasıl diye bir konu açıyoruz ve son olarak SEO nedir, SEO Nasıl Yapılır, SEO Teknikleri nelerdir diye bir konu açıp konular bittikten sonra.
Ana konumuzu yazmaya başlıyoruz. İlk başta ana konu yani SEO Nedir diye yazılmıyor siz bunu anahtar kelimeniz olarak düşünün. Nedeni ise şudur: Piramit SEO Tersten gelen mantığının uygulanmasının sebebi. SEO Nedir diye bir konu yazdığınızda kullanıcılara SEO Nedir’i açıklamaya başladınız örneğin %99 ‘u SEO Nedir diye bir arama yapabilir. Ve daha önceden SEO Nasıl Yapılır gibisinden bir konunuz yoksa kullanıcınızı yönlendirme yapamazsınız ev kullanıcıyı tatmin eden bir içerik sunmamış olursunuz.
Bunun için ana konunuzu en son yazılması yada diğer yöntem ana konu yazılır ve sürekli güncellenir
 

kinematograf

Super Moderator
Super Moderator
Katılım
29 Şub 2008
Mesajlar
7,724
Tepkime puanı
1
Puanları
38
teşekkürler bilgilendirme için deniyelim sonuclarını yazarım
 
Üst