aşk nickleri hepsini alcaksınız çok güzeller

EKREM 17

New member
çııÖÖçşbir davetiye verdiler bugün elime,okuda gör dediler seni seveni.okudum,agladım,inanamadım.senindi o davetiye.benim ismim yerine başka isim yazılmış altına bekliyoruz diye imza atılımış üstüne bekliyoruz diye kalp kazınmış.dayanamam gelirsem ben o düğüne gözyaşlarım benden olsun sana hediye

-dünyada herşey kendisine bir eş arar taşın kalbi yoktur ama unutma onuda yosun sarar

-aloo orası öbür dünyamı azrail senlen mi görüşüyorum.ben ordaki yerimi iptal ettirmek istiyorum .çünkü ben onu cok seviyorum

-Eğer beni sevecek kadar deliysen,eğer beni hak edecek kadar mertsen,eğer yalan söylemeyecek kadar şerefliysen,inan ki bende uğrunda ölecek kadar yürekliyim

-karıncaya sormuşlar nereye gidiyorsun diye,karınca demişki uzaktaki sevgilime.bu ayaklarla sevgiline ulaşman imkansız demişler.karınca demişki hiç olmazsa yolunda ölürüm

-Tövbe tövbe tövbe olsun,seni sevmek haram olsun,sana verdiğim emekler,al benim sadakam olsun....

-zaman yine gece yarısı yine seni düşünüyorum ıslak gözlerim yolda,belki gelirsin diye hani bir şarkımız varya onu söylüyorum seni o kadar cok sevmişimki unutamıyorum

-bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye ertesi gün gördüm onu bir başkası ile gidip kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye

-Bir gün bir duvar dibinde boynu bükük ve yıkılmış görürsen beni,dostların kim bu serseri diye sorarsa,tüm gururunla BENİM ESiRİM dersin...

-Bizim törelerimizde kaderimiz doğuştan yazılır,yaptıklarımız hayatımızı anlatır,sevdamız yüreğimizde saklıdır,seni unuttum sözü sadece MEZAR taşına yazılır...

-SEN BENİ ÖYLE BİR HALE GETİRDİNKİ DOSTLARIM BİLE BANA GÜLDÜ .BEN SENİ ÖYLE BİR HALE GETİRECEĞİMKİ DÜŞMANLARIN BİLE SENİN İÇİN AĞLAYACAK

-Nisan yağmuru midyenin ağzına düşünce İNCİ,yılanın ağzına düşünce ZEHİR olurmuş.Sen neyin yağmurusunki yüreğime düşünce HERŞEYİM oldun

-Bardağı sen doldur zehri ben içerim,hayatı sen yaşa ölüme ben giderim,varsa böyle sevenin o zaman ben VAZGEÇERİM

-Karanlığın efendisi olacağıma aydınlığın kölesi olurum.Hapiste kral olacağıma sokakta çocuk olurum,başkasına baş tacı olacağıma sana kul olurum,köle olurum

-Düşlere Rest Çektim Hiç Uyumuyorum. Herkes Derin Uykudayken Ben Sana Dalıyorum. Uyku Tatlıdır Derler, ben Seni Tadıyorum. Onlar Uykuya Ben Sana DOYAMIYORUM

-Biraz sevinç,biraz hüzün o hayat işte,sevmeler yalvarmalar o aşk işte,şirin şeker tatlı osen işte ,seni seven biri var o ben işte.

-» Sevmekmi? Hiç Tatmadım Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

-BIR CEMBER CIZILSE.MERKEZINDE BEN,KENARINDA SEN.SEN DONDUKCE BENI,BEN DONDUKCE SENI GORSEM.OYLE BIR AN GELSEKI,YARICAP SIFIR OLSA

A maç bir sevda yolunda yürümekse
Ş afak sökene kadar deği
K anımın sondamlasına ve
I zdırapların en acısını çekerek
M ezara kadar

-ßüyümeK fikri yokTu akLımda buNdan 10 yıL önce.Nerden ßileßilirdim hayat zOrmu$ 10 yıL sonrA!SürekLi ko$ar güLerdim ßen ßundaN 10 yıL önce. Ne oLacağı ßiLinmez akar zamAn 10 yıL sonrA...

-Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin...

-Gönül ister ki çağrılarımıza çağrı atılsın. Gönül isterdi ki sevdiğimiz arasın! Her neyse gönül buna da alışırsın

-Keşke sen ben olsanda seni ne kadar sevdiğimi anlasan.Keşke ben sen olsamda bu kadar sevilmenin tadına varsam

-Sen Hayata ne verirsen hayat sana senin verdiğini geri verir.Ben hayat ne verdim bilmiyorum ama hayat bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi.

-Şu dünyaya geldim geleli yüzüm birkez olsun gülmedi dün gece rüyamda bir peri yüzünü güldürecek biri var dedi kim diye sorduğumda senin ismini söyledi.

-İpek böceği örerde kozayı.İçine hapseder kendini bilirmisin?Suçun yok bunda senin.Yokta bilmezmisin,ipekler hep senin için.

-Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır. SEN ve diğerleri